سفارش تبلیغ
صبا

خرید و اجاره دستگاه تخلیه کاتالیست

سیستم های انتقال مواد پنوماتیک برای جابجائی میزان مشخصی از مواد در یک فاصله معلوم طراحی می شود بسته به نوع مواد و فاصله می توان مواد را تا 40 تن در ساعت انتقال داد. امکان جابجائی در فشار مثبت و یا منفی و همچنین بصورت غلیظ (Dense Phase) و یا رقیق (Dilute Phase) نیز وجود دارد.در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی هنگام تعمیرات اساسی نیاز به یک نوع سیستم انتقال مواد پنوماتیک می باشد که برای تخلیه کاتالیست و شارژ آن و سرامیک بال به کار میرود که به آن مکنده تخلیه کاتالیست میگوییم.

مزایای استفاده از دستگاه مکنده کاتالیست

بهره گیری از مکنده کاتالیست به منظور جابجایی و یا تخلیه این مواد از راکتور ها، تنها راه ممکن نیست اما بهترین راه می باشد. این دستگاه نیز مانند دیگر دستگاه های نظافت صنعتی فعالیت مورد نیاز را در بهینه ترین حالت ممکن انجام خواهد داد و مزایای بسیاری به همراه خواهد داشت. قابلیت فعالیت این دستگاه در یک سیکل بسته نیتروژن به منظور جلوگیری از مجاورت کاتالیست ها با اکسیژن موجود در هوا و بروز فرآیند های شیمیایی مضر، مجهز بودن به سیستم خنک کننده گاز نیتروژن در هنگام خروج از پمپ و بازیابی گاز ارزشمند و گران قیمت نیتروژن به راکتور های حاوی کاتالیست، راندمان بالای سیستم فیلتراسیون این دستگاه، قابلیت مکش بیش از 10 تن کاتالیست در هر ساعت استفاده از این مکنده، امکان تغییر قدرت دستگاه به درخواست مشتری و بسته به نیاز از 42 تا 230 کیلو وات، تخلیه سریع و بی خطر کاتالیست ها از راکتور، امکان پر کردن راکتور ها (انتقال کاتالیست ها به بالای راکتور) با استفاده از این دستگاه کاربردی، امکان جداسازی نرمه و خاک از کاتالیست ها به وسیله مکنده کاتالیست صنعتی و در حین انجام عملیات انتقال کاتالیزور و انتقال کاتالیست ها به مخزن جداگانه و در نهایت عدم آسیب به این مواد مهم، شکننده و کاربردی در صنایع گوناگون همگی از مزایای استفاده از دستگاه مکش کاتالیست هستند. همچنین مهم ترین ویژگی این دستگاه مکنده کاتالیست صنعتی حائز اهمیت بودن این مسئله است که برخی کاتالیزور ها می بایست با تجهیز به سیستم های مخصوص در محیط نیتروژنی (ازت) تخلیه گردند؛ که این دستگاه به سادگی و در بهینه ترین حالت ممکن این امکان را داده و پس از انجام عملیات انتقال، نیتروژن به داخل راکتور منتقل شود.

خرید دستگاه تخلیه کاتالیست :

در مواردی که مجموعه توان مالی خرید مکنده تخلیه کاتالیست را دارد و نیاز به دستگاه تخلیه کاتالیست زیاد است.

طراحی و فروش دستگاه تخلیه کاتالیست توسط شرکت های متخصص این امر انجام می شود.

قیمت دستگاه تخلیه کاتالیست با توجه به مشخصات دستگاه متفاوت می باشد.

اجاره دستگاه تخلیه کاتالیست :

در موادی که مجموعه توا مالی بالا برای خرید دستگاه تخله کاتالیست را ندارد و نیاز به مکنده تخلیه کاتالیست کم است.

خدمات تخلیه کاتالیست معمولاً در قالب اجاره دستگاه تخلیه کاتالیست و انجام امور پیمانکاری توسط شرکت های متخصص قابل اجرا می  باشد.

در صورت نیاز به خدمات تخلیه کاتالیست و یا اجاره دستگاه تخلیه کاتالیست با کارشناسان مرکز اسب زر تماس حاصل فرمائید.

شرکت تجهیزات نظافت صنعتی اسب زر

خرید و اجاره دستگاه تخلیه کاتالیست

https://goo.gl/nbDLDj

 www.asbzar.com

021-54635

کانال آپارات
https://www.aparat.com/asbzar

صفحه اینستاگرام 
www.instagram.com/asbzarco